MKS "Pogoń" Łapy

Porażka juniorów z MOSP-em Białystok. „Cenne doświadczenie dla zespołu”

Porażką 1:4 zakończyło się sobotnie spotkanie juniorów MKS Pogoń Łapy z drużyną Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego Białystok. 

Dzisiejszy rywal naszych zawodników był bardzo mocny. MOSP to drużyna ograna na poziomie Centralnej Ligi Juniorów w poprzednim sezonie. Widać to było od początku spotkania. Dwie pierwsze bramki zdobyli goście, ale nadzieję na dobry wynik dał zespołowi Pogoni Damian Malinoś, który strzelił pierwszą swoją bramkę w barwach Pogoni. Wynik 2:1 pozwalał myśleć o zdobyciu chociaż jednego punktu, ale rywal okazał się zbyt mocny. „Dorzucił” dwa kolejne trafienia i nie pozostawił złudzeń co do tego, kto w dzisiejszym spotkaniu był lepszy.

– To był kolejny trudny mecz w lidze. Mimo różnicy w umiejętnosciach, pokazaliśmy się z dobrej strony , nabierając cennego doświadczenia przed startem w rozgrywkach seniorskich. Cieszę się, że chłopcy trenują solidnie trzy razy w tygodniu, co w przyszłości zaprocentuje, a punktów będziemy szukać w kolejnych meczach – podsumował występ swoich zawodników trener Paweł Kul. 

Najbliższa szansa na zdobycie punktów już za tydzień. W niedzielę juniorzy MKS Pogoni pojadą do Grajewa na mecz z MOSiR-em Warmią Grajewo. Trzymamy kciuki!

 

Napisz komentarz