MKS "Pogoń" Łapy

Podsumowanie: Młodzik 2008/2009

Kolejne podsumowanie tym razem analizujemy wyniki Młodzika 2008/2009😀

Młodzik od nowego sezonu zamienił „turnieje” na prawdziwą ligę. Podobnie jak ich młodsi koledzy zaczęli przygotowania od 1 sierpnia. W lidze nasi podopieczni w 8 pojedynkach zdobyli 4 pkt. Na to złożyła się 1 wygrana, 1 remis o raz 6 krotnie nasza drużyna schodziła z boiska pokonanym. To że wyniki może nie powalają na kolana nie oznacza że nasi chłopcy nie starali się. W wielu spotkaniach walczyli jak równi z równym jednak taki jest sport który uczy że raz się wygrywa raz się przegrywa. Wierzymy że doświadczenie które nabyli przełoży się na lepsze rezultaty na wiosnę 👍

⚽️ MKS Pogoń Łapy- MOSP Białystok 3-0
⚽️ MKS Pogoń Łapy- Pasja Kleosin 0-1
⚽️ MKS Pogoń Łapy- KS Wasilków 1-3
⚽️ MKS Pogoń Łapy- AP Talent II Białystok 0-4
⚽️ MKS Pogoń Łapy- Hetman Białystok 1-1
⚽️ MKS Pogoń Łapy- MOSiR Bielsk Podlaski 1-6
⚽️ MKS Pogoń Łapy- Akademia Malucha Białystok 1-3
⚽️ MKS Pogoń Łapy- LZS Narewka 0-3

Kadra MKS Pogoń Łapy Młodzik 2008/2009 – Jesień 2019

Kamil Kropiewnicki, Michał Jastrzębski, Mateusz Niecikowski, Kacper Litwińczuk, Dawid Kotuk, Aleksander Jabłonowski, Paweł Walesieniuk, Jakub Suchodolski, Łukasz Ignaczuk, Kevin Kiełbasa, Paweł Zawada, Krzysztof Osmólski, Szymon Trochimczyk, Olivier Szydłowski, Sebastian Jamiałkowski, Kacper Kulesza, Maciej Backiel, Kamil Bukłaho, Wojciech Dworakowski, Paweł Łapiński, Kacper Sawicki

Artur Łapiński- Trener

Ciekawostki 🕵️‍♂️
– Młodzicy wykazali się największa średnią obecności na treningach- 16 osób 👏👏👏😀

Napisz komentarz