MKS "Pogoń" Łapy

Pierwszy mecz Trampkarzy w 2019 roku za nami.

W dniu 10.02.2019 roku rozegraliśmy pierwszy mecz na pełnowymiarowym boisku. Spotkanie odbyło się na sztucznej płycie w Łomży z tamtejszym MŁKS Łomża rocznik 2004. Mecz trwał 2×40 minut. Rywal w poprzedniej rundzie grał w grupie mistrzowskiej, co świadczyło, że czeka nas nie łatwa przeprawa. Wszystko potwierdziło się na boisku. Pierwsze minuty w naszym wykonaniu nie wyglądały najgorzej, choć przewagę miała ekipa gospodarzy to udawało nam się odpierać ataki rywali i od czasu do czasu kontrować. Z upływem czasu wyglądaliśmy coraz słabiej i po dwóch rzutach rożnych i karnym tracimy łatwe 3 bramki i nasza gra się posypała. Do przerwy straciliśmy jeszcze 3 bramki i do przerwy było 0-6. Po przerwie rywale zmienili większość zawodników i pozwoliło to nam stworzyć kilka dogodnych okazji, ale zamieniliśmy na bramkę tylko jedną, którą strzelił Kulwicki Jakub. Niestety po katastrofalnych błędach i w wyniku braku sił traciliśmy kolejne bramki i wynik spotkania to 1-12. Była to duża lekcja pokory i futbolu, która mam nadzieję pozwoli nam w kolejnych spotkaniach ustrzec się popełnionych błędów. Musimy mocno popracować nad kondycją, zgraniem i grą w obronie całego zespołu, bo to wyglądało najgorzej.

Skład: Kobylarz, Łupiński, Choiński Dawid, Cepowicz, Markowski, Nadolny, Grabowski, Płoński, Perkowski, Truskolaski, Kukowski, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Roszkowski,

Napisz komentarz