MKS "Pogoń" Łapy

Pierwsze zwycięstwo na wyjeździe Trampkarzy

W środę 09.05.2018 kolejny mecz w rundzie wiosennej rozegrali Trampkarze z Krypnianką Krypno. Spotkanie na boisku rywala zaczęliśmy mocno ofensywnie stwarzając sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Niestety brakowało spokoju pod bramką przeciwnika. Mimo sporej przewagi w polu, dostaliśmy kontrę i rywal prowadził 1-0. Reakcja drużyny była bardzo dobra, bo już po kilku minutach po ładnej akcji drużyny, Grabowski daje nam wyrównanie. Za chwilę po ładnej indywidualnej akcji Kula obrońca gospodarzy zagrywa piłkę ręką i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł Jakub Kulwicki i pewnie strzela na 2-1. Do przerwy udało nam się strzelić jeszcze jedną bramkę po ładnym strzale z woleja Perkowskiego. Po przerwie nasza gra była jeszcze lepsza i dorzuciliśmy 2 bramki, których autorem był dobrze dysponowany tego dnia Kulwicki Jakub. Odnosimy pewne zwycięstwo 5-1. Zespół zaprezentował się solidnie, grał twardo w obronie z asekuracją partnera i skutecznie w ataku. Kolejnym naszym rywalem będzie Magnat Juchnowiec i będziemy walczyć o następne 3 punkty na wyjeździe. Kadra: Markowski, Kobylarz, Łapiński Kacper, Kul, Bajda, Cepowicz, Perkowski, Kruszewski, Kukowski, Demiańczuk, Kulwicki Jakub, Kulwicki Krzysztof, Grodzki, Truskolaski, Łapiński Krystian, Grabowski.

Napisz komentarz