MKS Pogoń Łapy z nowym Zarządem klubu.

Piątkowy wieczór w historii naszego klubu to wyjątkowa smutna ale jednocześnie radosna chwila.
Walne Zgromadzenie Członków MKS Pogoń Łapy które odbyło się w ZSM w Łapach wybrało nowe władze o których będzie mowa później.
Swoją czteroletnią kadencję zakończył „stary” zarząd a w raz z nim po ponad 30 latach działalności w różnych funkcjach Pogoni Łapy- na emeryturę odszedł – Prezes Pan Henryk Kamiński.
Osoba która blisko pół swego życia poświęciła klubowi. Nikomu w Łapach nie trzeba przedstawiać sylwetki Pana Henryka. Dał się poznać jako niezwykle skromna, pracowita a przede wszystkim uczciwa postać która z pewnością jest symbolem naszej Pogoni. Za olbrzymi wkład w rozwój klubu otrzymał on jednogłośną decyzją Walnego Zgromadzenia Tytuł – Członka Honorowego Klubu oraz Honorowego Prezesa MKS Pogoń Łapy.
Wraz z Prezesem na zasłużoną emeryturę odchodzi też nasza wieloletnia księgowa- osoba bez której nikt nie wyobrażał sobie prawidłowego działania – Pani Maria Kamińska.
Panie Henryku, Pani Mario – z całego serca dziękujemy, bo nie ma słów aby wam podziękować za to co zrobiliście dla tego klubu.
W wyborach Walne Zgromadzenie wybrało:
– Łukasz Małaszewski – Prezes Zarządu
– Krzysztof Szydłowski- Wiceprezes Zarządu
– Jacek Kropiewnicki- Skarbnik
– Paweł Kul- Członek Zarządu
Komisja Rewizyjna:
– Anna Roszkowska, Łukasz Kul i Piotr Kułakowski.
Za udział w Walnym Zgromadzeniu chcielibyśmy podziękować:
– Radnym Rady Miejskiej w Łapach- Panu Adamowi Perkowskiemu i Panu Piotrowi Łapszo.
– Wszystkim gościom którzy zaszczycili nas swoją obecnością