IV miejsce w Turnieju Waleczni CUP 2019

W ubiegłą niedzielę nasza drużyna skorzystała z zaproszenia zaprzyjaźnionej AP Waleczni i wzięła udział w turnieju piłki nożnej Waleczni Cup 2019 w miejscowości Olszewo-Borki rocznik 2009. Po rozegraniu siedmiu spotkań ostatecznie zajęliśmy 4 pozycję.

Trener Dąbrowski w tym turnieju wystawił kadrę złożoną z zawodników rocznika 2010 i 2011 więc rocznikowo byliśmy najmłodszą drużyną. Mimo tej różnicy wiekowej zaprezentowaliśmy się naprawdę dobrze.

⚽️MKS Pogoń Łapy- APN Ostrołęka 1:0 ( Tomaszewski )
⚽️MKS Pogoń Łapy- Lider Łomża 2:0 (Tomaszewski Olszewski)
⚽️MKS Pogoń Łapy- AP Waleczni I 0:1
⚽️MKS Pogoń Łapy- MŁKS Łomza 0:1