MKS "Pogoń" Łapy

Drugi turniej żaków za nami

W sobotę 28 września odbył się drugi turniej ligowy żaków. Gospodarzem była ekipa MŁKS II Łomża, z którą zagraliśmy pierwszy mecz. Po bardzo dobrym początku i dobrej skuteczności Jakuba Michalskiego, który 3-krotnie pokonuje bramkarza gospodarzy, prowadziliśmy 3-0, później nasza gra nie wyglądała już tak dobrze i dość łatwo straciliśmy 2 bramki. Na szczęście na 4-2 strzela Krystian Zawada i wygrywamy ten mecz. W kolejnym spotkaniu zmierzyliśmy się z ekipą Petrusa Łapy. Mając dużą przewagę przez cały mecz wychodzimy na prowadzenie po ładnym strzale Krystiana Zawady. Niestety w ostatniej akcji meczu niezdecydowanie naszego bramkarza wykorzystują rywale i doprowadzają do remisu 1-1. W ostatnim meczu turnieju spotkaliśmy się z drużyną MŁKS I Łomża. Po niezłym początku i kilku dobrych okazjach, których niestety nie wykorzystaliśmy to rywal strzela bramkę i wychodzi na prowadzenie. Próbowaliśmy odrobić straty, ale niestety nie byliśmy skuteczni w tym spotkaniu, a gospodarze strzałem z dystansu podwyższyli wynik na 2-0. Takim rezultatem zakończyło się te spotkanie. Chłopcy zagrali nieco słabiej niż w pierwszym turnieju, jednym z powodów mogła być podróż i godzina rozgrywania turnieju. Następny turniej już w najbliższą niedzielę w Łomży i postaramy się zagrać dużo lepiej.

 

Napisz komentarz