MKS "Pogoń" Łapy

A klasa: Żubr Drohiczyn- MKS Pogon Łapy 4-2 (0-0)

Na czwartą kolejkę udaliśmy się do Drohiczyna aby zmierzyć się z miejscowym Żubrem.

Przez początkowe fragmenty tej rywalizacji oglądaliśmy delikatną przewagę ze strony gospodarzy, ale i umiejętną defensywę przyjezdnych. Nasi zawodnicy nie tracili chłodnej głowy, umiejętnie się przesuwali, nie popełniali indywidualnych błędów, nie dopuszczając do zagrożenia pod swoją bramką. Pewny w swoich interwencjach był także Mariusz Gąsowski.
Dziać i to sporo zaczęło się przed przerwą. Najpierw aktywny Wiński wyraźnie przestrzelił po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Łukasza Kula. Później popisowo skręcił obrońcę gospodarzy który ratując się ewidentnie faulował go w polu karnym. Sędzia jednak nie użył gwizdka w tej sytuacji co wyraźnie zirytowało naszą drużynę. Do przerwy bez bramkowy remis.

O postawie naszej drużyny po przerwie należy jak najszybciej zapomnieć. Trzy prezenty sprezentowane przez nasz zespół z zimną krwią wykorzystał rywal i o korzystnym wyniku można było zapomnieć. Cóż z pięknych bramek Łukasza Kula i najlepszego na placu Kacpra Wińskiego skoro w obronie wyglądało to po prostu bardzo słabo. Goniąc wynik odkryliśmy się co wykorzystał młody napastnik gospodarzy ustalając wynik na 4-2.

„Piłka nożna to sport błędów, a my w tym spotkaniu popełniliśmy ich więcej niż rywal i dlatego przegraliśmy. Zawodnicy muszą po prostu lepiej realizować to, co im nakreślamy. Cały czas musimy nad tym wszystkim pracować”- tak spotkanie podsumował trener Paweł Kul

⚽️MKS Pogoń Łapy:
Gąsowski – Kul Damian, Łupiński, Porowski (55 Łuczak), Chodorowski (75′ Zieliński), Michno, Wiński (85; Perko), Kul Łukasz, Ożarowski (75′ Kulwicki Krzysztof), Mierzwiński (65′ Kulwicki Jakub) Komar Jarek (46′ Górski)

Sędziowie:
👨‍⚖️Piotr Ukalski (główny)
👨‍⚖️Krzysztof Grodzki (asystent nr 1)
👨‍⚖️Tomasz Siemieniuk (asystent nr 2)

Widzów: 50
Projekt współfinansowany ze środków Miasta i Gminy Łapy

Napisz komentarz