MKS "Pogoń" Łapy

A klasa: MKS Pogoń Łapy – Żubr Drohiczyn 1-3 ( 0-3 )

A klasa: MKS Pogoń Łapy vs Żubr Drohiczyn 1-3 ( 0-3 )

W piątej kolejce zmierzyliśmy się z Żubrem Drohiczyn.
Od początku spotkania próbowaliśmy narzucić swoje warunki. Udało nam się to przez co stworzyliśmy sobie trzy wyśmienite sytuacje do strzelenia bramki. Wpierw Łuczak, Kowalewicz i znów Łuczak nie potrafili zamienić wybornych sytuacji na bramki. Co nie udało się nam udało się rywalowi. Strata w bocznym sektorze, dośrodkowanie i gol. Za chwilę nie porozumienie Łupińskiego i Damiana Kula wykorzystuje ponownie zawodnik Żubra. 0-2 i czas było odrabiać straty. Na domiar złego w 25 minucie gry urazu barku nabawił się lider naszej drużny Łukasz Kul. Musiał opuścić pole gry w wyniku czego nasza sytuacja skomplikowała się jeszcze bardziej. Stwarzaliśmy sobie sytuacje cóż z tego jak nic nie chciało wpaść. Wpadło znowu rywalowi i do przerwy wynik brzmiał 0-3.
Po przerwie nie mając nic do stracenia zaatakowaliśmy. Rywal jednak grał nieźle w obronie przy okazji groźnie kontrując nasze ataki. W 65 m po rzucie wolnym wykonywanym przez Adama Michno najprzytomniej w polu karnym odnalazł się zaledwie 15 letni Kacper Wiński strzelając pierwszą bramkę w seniorskich barwach. Na więcej tego dnia po prostu nie było nas stać.

” Stara piłkarska prawda mówi że nie wykorzystane sytuację się mszczą i się zemściły. Mamy młody zespół, jednakże to nie usprawiedliwia nas przed błędami które popełniliśmy. Będziemy je analizować i zrobimy wszystko aby się nie powtórzyły. Przeciwnik zaś wykorzystał nasze prezenty bezlitośnie. Szkoda bo i my mieliśmy swoje sytuacje, niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać. – tak spotkanie podsumował Trener Paweł Kul

⚽️MKS Pogoń Łapy:
Gąsowski ( 75′ Łapiński) – Kul Damian, Onopa, Łupiński ( 45′ Perko ), Choiński, Kul Łukasz ( 25′ Makowski ), Michno Adam , Tomaszewski (55′ Wiński Kacper ), Łuczak ( 80′ Wiński Konrad) Ożarowski, Kowalewicz ( 35′ Michalski )

✍️ Bramka dla MKS: Wiński Kacper 65′

Sędziowie:
👨‍⚖️Hubert Pianka( główny )
👨‍⚖️Marek Frąckiel ( asystent nr 1)
👨‍⚖️Jakub Boguszewski ( asystent nr 2 )

Widzów: 100
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Łapy.

Napisz komentarz