MKS "Pogoń" Łapy

A klasa: MKS Pogoń Łapy vs Tur II Bielsk Podlaski 0-2 ( 0-1 )

W dzisiejsze wybitnie chłodne jak na październik popołudnie mierzyliśmy się z wiceliderem tabeli – Turem II Bielsk Podlaski. Do tego spotkania przystąpiliśmy osłabieni brakiem kontuzjowanych: Łuczak leczący uraz pięty po derbach w Surażu oraz mającego od kilku tygodniu uraz barku Łukasza Kula. Z powodu spraw osobistych zabrakło Michalskiego.
Od początku spotkania próbowaliśmy zaskoczyć faworyzowanych gości. Udawało się nam to kilkukrotnie cóż z tego jak bramkarz gości bronił wszystko. Mimo dogodnych sytuacji Tomaszewskiego, Ożarowskiego, Górskiego wynik brzmiał 0-0. Co nie udało się nam udało się gościom. Po prostej stracie Perki zawodnik gości wślizgiem wykorzystuje przytomne podanie od swego kolegi pokonując bezradnie interweniującego Łapińskiego. Do przerwy mieliśmy jeszcze swoje sytuacje ale bramka gości wydawała się po prostu zaczarowana.
Na drugą połowę wyszliśmy naładowani pozytywną energią że losy meczu można odwrócić. Liczbę sytuacji które stworzyliśmy sobie w tym meczu można spokojnie obdzielić kilka spotkań. Szczerze trzeba przyznać że zrobiliśmy z bramkarza gości bohatera tego meczu. W prostych sytuacjach pudłowaliśmy na potęgę. Nic nie chciało wpaść a na domiar złego po babolu Łapińskiego goście strzelają bramkę na 0-2.Taki wynik utrzymał się już do końca spotkania dając upragnione zwycięstwo gościom.

” Paradoksalnie jestem zadowolony z tego spotkania. Moi podopieczni grali przez całe spotkanie tak jak sobie zakładaliśmy. Mieliśmy mnóstwo sytuacji niestety nie mieliśmy tego dnia pomysłu na pokonanie bramkarza gości. Gra, zaangażowanie i kultura piłkarska była po naszej stronie a to cieszy i jest dobrą prognozą na kolejne spotkania” podsumował Trener Paweł Kul

⚽️MKS Pogoń Łapy:
Łapiński – Kul Damian ( 82′ Kowalewicz ) Łupiński ( 85′ Makowski ) Choiński ( 85′ Chodorowski ) Ostrzygało, Onopa ( 60′ Kułakowski ), Michno Adam, Perko ( 55′ Wiński Kacper ) Tomaszewski, Ożarowski, Górski Dominik ( 80′ Dowejko )

Sędziowie:
👨‍⚖️Adam Dąbrowski ( główny )
👨‍⚖️Piotr Karwowski ( asystent nr 1)
👨‍⚖️Piotr Dąbrowski( asystent nr 2 )

Widzów: 100
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Łapy.

Napisz komentarz