MKS "Pogoń" Łapy

A klasa: MKS Pogoń Łapy vs Kolejarz Czeremcha 2-0 ( 1-0 )

Wytrawny kibic który przybył na te spotkanie nie miał czego żałować. Oba zespoły rozegrały jak na warunki A klasy kawał dobrego meczu.
Początek spotkania to wyrównana gra obu drużyn. Pierwszą okazję stworzyła nasza drużyna jednak Ożarowski minimalnie chybił. Goście próbowali górnym podaniem zaskoczyć linię obrony która tego dnia grała bardzo solidnie. W 40 minucie spotkania pojedynek biegowy z obrońcą gości wygrał Dominik Górski strzelając nie do obrony obok interweniującego bramkarza gości. Wynik do przerwy brzmiał 1-0.
W drugiej części gry obraz znacząco się nie zmienił. Mecz był toczony w szybkim tempie. W 60 minucie gry było już 2-0. Szarżującego w polu karnym Górskiego sfaulował zawodnik Kolejarza a sędzia bez wahania wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i po raz drugi pokonał bramkarza przyjezdnych. Goście ambitnie próbowali odmienić losy mecz, jednak do końca spotkania nie potrafili pokonać naszego bramkarza. Warto zanotować że najbliżej byli po strzale z rzutu wolnego jednak piękną robinsonadą popisał się Artur Łapiński.

” Brawa obydwu zespołom bo wg mojej oceny rozegrały dobry mecz. Tego dnia jednak to my byliśmy lepsi o te dwie bramki potwierdzając że nasza najmłodsza seniorska drużyna potrafi grać w piłkę”- tak spotkanie podsumował Trener Paweł Kul

⚽️MKS Pogoń Łapy:
Łapiński- Kul Damian, Choiński ( 88′ Kukowski ) ,Chodorowski, Onopa , Kul Łukasz, Kułakowski ( 80 Dowejko ) Perko ( Michno Adam 60′ ) Tomaszewski ( 60′ Wiński Kacper ), Ożarowski ( 75′ Komar) Górski Dominik ( 78′ Kowalewicz )

✍️ Bramki dla MKS: Górski Dominik 40′, 60′
🎫 Kartki: Górski Dominik, Tomaszewski

Sędziowie:
👨‍⚖️Łukasz Samosiuk ( główny )
👨‍⚖️Tomasz Siemieniuk ( asystent nr 1)
👨‍⚖️Jakub Warpechowski ( asystent nr 2 )

Widzów: 100
Projekt współfinansowany ze środków Gminy Łapy.

Napisz komentarz