MKS "Pogoń" Łapy

A klasa : MKS Pogoń Łapy- Husar Nurzec 5-3 ( 4-1 )

A klasa: MKS Pogon Łapy- Husar Nurzec 5-3 ( 4-1 )

Po wielu miesiącach oczekiwań wróciła piłkarska liga na Stadion Miejski w Łapach. Pierwszym rywalem naszej drużyny była doświadczona ekipa Husara Nurzec.
Początek spotkania był dość spokojny w wykonaniu obydwu zespołów. Pierwszą groźną sytuację stworzyli sobie goście. Dobrze rzut wolny wykonał gracz Husara jednak pierwszą udaną interwencję zaliczył Łapiński. Nasza drużyna pierwszą sytuację stworzyła sobie za sprawą Kuby Kulwickiego jednak jego podanie zmierzające do Ożarowskiego w ostatniej chwili przeciął obrońca gości. Co nie udało się w tej akcji udało się w kolejnej. Wspomniany wcześniej Ożarowski wykorzystał składną akcję całej drużyny i otworzył wynik spotkania. Nie długo przyszło cieszyć z prowadzenia. Po błędzie w ustawieniu naszej obrony, zawodnik gości z okolic 16 m silnym strzałem wyrównuje stan meczu. Ta sytuacja podziała bardzo motywująco na nasz zespół czego efektem był jeszcze trzy bramki do przerwy autorstwa Górskiego, Ożarowskiego oraz z rzutu karnego Michno Adama. Wynik do przerwy 4-1
Po przerwie gra obydwu drużny wyraźnie uspokoiła się. Goście próbowali atakować, jednak ich zapędy rzadko kończyły się w naszym polu karnym. Tym bardziej że wynik na 5-1 po świetnym podaniu Górskiego podwyższył Ożarowski i wydawało się że jest już po meczu. Warto wspomnieć że w tym momencie Bartek strzelił swojego hat tricka .Od tego momentu nastąpiło sporo rozprężenia w poczynaniach naszej drużyny. Rywal wyczuł sprawę i dzięki naszej pomocy strzelił dwie bramki. Na więcej nie było już czasu i ostatecznie po niezłym widowisku wygrywamy 5-3.

” Oba zespoły stworzyły świetne widowisko. Rzadko się zdarza aby w jednym meczu padło 8 bramek, co z pewnością ucieszyło licznych kibiców przybyłych na ten mecz. Gratuluje chłopakom wygranej a przede wszystkim niezłej gry „- tak spotkanie podsumował trener Paweł Kul

⚽️MKS Pogoń Łapy:
Łapiński – Wiński, Kul Damian, Komar Kamil ( 80’Perko), Tomaszewski ( 25′ Porowski ), Michno, Mierzwiński ( 65′ Kulwicki Krzysztof ), Kul Łukasz, Ożarowski (65′ Komar Jarek) Górski Dominik ( 65′ Michalski ) , Kulwicki Jakub ( 46′ Zieliński )

✍️ Bramki dla MKS: Ożarowski 20’40’ 62′ , Dominik Górski 28′ , Michno 35′

Sędziowie:
👨‍⚖️Łukasz Żukowski ( główny )
👨‍⚖️Marcin Czech ( asystent nr 1)
👨‍⚖️Bartosz Nos( asystent nr 2 )

Widzów: 200
Projekt współfinansowany ze środków Miasto i Gmina Łapy.

Napisz komentarz