MKS "Pogoń" Łapy

Kompleks-Bud Nowym Partnerem Pogoni Łapy!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że pan Adam Kamiński i firma Kompleks-Bud, zostali partnerami MKS Pogoń Łapy! 🤍💙❤️

Firma Kompleks-Bud działa na rynku od 2006r. Została założona przez mgr inż. Adama Kamińskiego.

Firma prowadzi roboty budowlane pod stałym nadzorem inżynierskim. Realizuje inwestycje kompleksowo – od projektu po ostateczne wykończenie. Służy także fachowym doradztwem technicznym. Zakres działalności prac budowlanych to teren całego województwa podlaskiego.

Do największych kubaturowo obiektów wykonywanych przez firmę Kompleks-Bud, należą budynki budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, głównie w stanie surowym we wszystkich obecnie stosowanych technologiach.

Kolejnym rodzajem działalności jest budowa domów jednorodzinnych. W zależności od życzenia klienta wykonywane są w stanie surowym łącznie z robotami ziemnymi bądź też z pełnym wykończeniem tzn. „pod klucz”.

Kompleks-Bud wykonuje również obiekty i budowle inwentarskie tj. obory, chlewnie, zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę, silosy paszowe, budynki gospodarcze, hale magazynowe, utwardzenia placów manewrowych i dróg dojazdowych.

DZIĘKUJEMY za wsparcie i okazane zaufanie!

Napisz komentarz