MKS "Pogoń" Łapy

Dziękujemy naszym sponsorom.

Zarząd MKS ,, POGOŃ” ŁAPY składa serdeczne podziękowania przedsiębiorcom, instytucjom oraz ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe i rzeczowe działalności klubu w mijającym roku.
Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować sponsorom naszego stowarzyszenia , bez których niezwykle ciężko byłoby funkcjonować w rozgrywkach prowadzonych przez Podlaski ZPN . Cieszymy się, że jesteście z nami na dobre i na złe szczególnie w okresie panującej pandemii COVID -19
Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców miasta i gminy Łapy
Zapraszamy wszystkich dotychczasowych sponsorów jak i nowych do współpracy w nowym roku
– Firma BODEX GROUP SP. Z O.O.
– Pan Tomasz Łapiński- Kancelaria Finansowa
– SALON SPORTOWY SOCCER BIAŁYSTOK
– Pan Łukasz Bukłaha
– Pan Andrzej Budzisz
– Pan Tomasz Kozicz
– Pani Marta Michno
– Pan Tomasz Sawicki
– Pan Łukasz Trochimczyk
– Pan Piotr Siedlecki
– Pan Andrzej Wiśniewski
– Pan Sylwester Perkowski
– Pan Michał Doliński
– Pan Krzysztof Szydłowski.
– Pan Łukasz Małaszewski.
i wielu innym osobom którzy woleli pozostać anonimowi.

Napisz komentarz